Xbox One The Outer Worlds

Renovováno
399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Outer Worlds je akční RPG, ve kterém se chodí, střílí, povídá, nakupuje, krade, prostě jako v normálním životě. Akorát v této hře je to všechno ve vesmíru… Což se vlastně dá říct i o naší planetě, ale tak aby bylo jasno, The Outer Worlds se odehrává na dvou vzdálených planetách. Tyto planety patří pod koloniální vlastnictví Země, a tak se nelze divit, že jejich hlavním charakteristickým rysem je chaos, ve kterém si každá korporace snaží urvat kus moci pro sebe.

Do tohoto malebného prostředí se jednoho dne probudí ze sedmdesátiletého kryospánku i Váš čerstvě seskládaný paňáček. Až se rozkoukáte a protáhnete si nohy, můžete se zcela svobodně rozhodnout, kde přiložíte ruku k dílu, kde přiložíte hlaveň ke spánku, jestli se Vaší hlavní zbraní stane lopata, samopal nebo obratný jazyk a jestli se chcete nějakými problémečky rozmazlených zbohatlíků vůbec zaobírat.

Systém boje, vývoje postavy, dialogů a hráčských rozhodnutí připomíná velice vydařenou hru Fallout New Vegas. Úkoly lze řešit různými způsoby, zabít můžete úplně kohokoliv a s každou novou hrou si můžete namixovat úplně jinou postavu. Bojovat lze klasicky z pohledu první osoby nebo se přepnout do strategického režimu zpomalení času a předem si naplánovat, kde to toho ufozemšťana bude bolet nejvíc. Za tento oblíbený dynamický systém věcí jsou zodpovědni pánové Tim Cain a Leonard Boyarsky, kteří mají své prsty právě ve výše zmíněném Falloutu. Pokud se jako spousta veteránů starých Falloutů domníváte, že už bylo na čase stát se hlavní postavou v nějakém tom krásně plynoucím příběhu, který si částečně sami napíšete, neváhejte a nastupte do vesmírné lodi!

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: