Xbox One S 500 GB

Renovováno
3 490 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Záruka:          1 rok
Stav:               Renovované

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky společnosti Microsoft mají nyní všichni majitelé konzolí přístup ke kompatibilitě her pro Xbox One i Xbox 360. Počet her, které si na této platformě můžete zahrát, se pohybuje kolem 7000.

Funkce IR Blaster

Nakonfigurujte si konzoli XBOX ONE S 500GB tak, aby plnila všechny požadované funkce. Konzole v sobě skrývá infračervený vysílač, který lze použít k aktivaci dalších nezbytných zařízení, jako jsou hudební nebo video přehrávače a samozřejmě televizor. Získáte čas a celý postup nastavení bude jednodušší.

Pohodlný bezdrátový ovladač

Nepohodlné ovladače a zamotaná připojení již nejsou problémem. Součástí balení XBOX ONE S je lehčí, menší a ergonomičtější ovladač. Ovladač dokáže ovládat zařízení bez kabelů a s lepší citlivostí a přesností díky technologickému pokroku, který umožňuje bezdrátový přenos Bluetooth. Připojení Bluetooth umožňuje jeho využití jak pro hraní na konzoli, tak na počítači. Díky tomu, jak je ovladač zpracován, vám při hraní nebude klouzat po rukou.

4K Ultra HD Blu-ray ™ a streamování v HDR

Díky čtyřikrát vyšší kvalitě než u HD vytváří standard 4K Ultra HD nejčistší a nejrealističtější videa. Díky technologii vysokého dynamického rozsahu můžete streamovat video v rozlišení 4K ze služeb Netflix a Amazon Video nebo sledovat filmy z disků Blu-ray v rozlišení Ultra HD. Technologie HDR (High Dynamic Range) dodává videohrám realističtější vizuální hloubku díky zvýšení kontrastního poměru mezi světlými a tmavými oblastmi.

Design elegance v každém detailu

Standard 4K Ultra HD vytváří nejčistší a nejrealističtější filmy se čtyřikrát vyšší kvalitou než HD. Filmy z disků Blu-ray můžete sledovat v rozlišení Ultra HD díky technologii High Dynamic Range nebo streamovat video v rozlišení 4K ze služeb Netflix a Amazon Video. Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) zvyšuje kontrast mezi světlými a tmavými oblastmi a nabízí videohrám realističtější vizuální hloubku.

Služba Xbox Live a zpětná kompatibilita

Se zlatým členstvím Xbox Live Premium získáte přístup k vyhrazeným, vysoce výkonným serverům a spoustě cloudového úložiště. Tituly kompatibilní se službou Xbox Play Anywhere lze hrát také na konzoli Xbox One a počítačích se systémem Windows 10.Obsah balení:

Herní konzole
Originální ovladač
Baterie pro ovladač
HDMI kabel
Napájecí kabel

Balení neobsahuje originální krabici.

Na konzoli poskytujeme záruku 12 měsíců!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox One
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: