Xbox One Kinect Sports Rivals CZ

Renovováno Čeština
899 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Čeština
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Kinect Sports Rivals vytvořená s cílem využít potenciál konzole Xbox One vás zachytí jako šampióna a vyšle do světa sportovních utkání s nejpřesnějším a nejlépe reagujícím herním ovládáním, jaké jste kdy vyzkoušeli.

Buy Kinect Sports Rivals - Microsoft Store en-IN

Vyzvěte přátele, soupeře a spoluhráče z celého světa.

Kinect Sports Rivals Review - GameSpot

Kamera konzole Xbox One s vysokým rozlišením okamžitě nasnímá a vytvoří vaše podrobné digitální superjá a vrhne vašeho šampióna do světa sportovních utkání. Díky přesnému sledování nejen končetin, ale i prstů, rukou a dokonce i mimiky a výrazů je hra Kinect Sports RIVALS ta nejpřesnější a nejrychleji reagující hra na světě.

  • Přichází vyzyvatel – A tím vyzyvatelem jste VY. Nová, bezprecedentní technologie Kinect okamžitě nasnímá a zachytí vaši podobu jako supersportovce – vytvořte si svého šampióna. Nyní je hra jen a jen o vás. Váš vzhled, vaše chování, vaše soutěž. S technologiemi Real Vision a Shadow konzole Xbox One se váš šampión učí hrát jako vy a soupeří za vás, i když zrovna nemáte čas. Konkurence je vždy skutečná a osobní.
  • Naprostá přesnost – Zbrusu nová senzorická technologie konzole Xbox One zcela mění pohybové hraní. Díky konkrétnímu sledování nejen končetin, ale i prstů, gest rukou a dokonce i mimiky a výrazů má soupeření ve hře Kinect Sports Rivals mnohem větší smysl. Centimetry a rychlost tu hrají roli. Záleží na schopnostech. Přesnost bude odměněna. I malé pohyby teď mají velký dopad, čímž se z vašeho sportovního soupeření stává opravdu vzrušující zážitek.
  • Každý zážitek je nový – Protože se různé sporty odehrávají v různých zónách, ocitnete se ve světě her a dobrodružství, který se rozrůstá a vyvíjí podle vašeho vkusu, schopností a zkušeností. Pokud máte rádi adrenalin, můžete se projet na vodních skútrech nebo dát v sázku vlastní život a zdraví při lezení na horské vrcholy. Ti, kteří mají přesnou mušku, ocení střelbu na terč. Fanoušci světového sportu si zamilují nový fotbal. Pro všechny je tu pak tenis a bowling. Přinášíme vám svět plný sportů, které si všichni oblíbí.
  • Přidejte se k týmu – Týmy do hry přidávají zcela nový rozměr. Stmelují komunitu a oživují celou soutěž. Když se zúčastníte sportovní události, budete se moci obklopit lidmi, jejichž herní styl se podobá tomu vašemu. Vzpurní a nepoddajní se zařadí do Vlčího klanu, zatímco hrdí a čestní najdou přátele v Orlí legii. Pokud jste agresivní a nelítostní, je tu pro vás Hadí síť

Kinect Sports Rivals - Bowling | Kinect, Xbox live, Sports

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybové
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: