Xbox One Call of Duty: Modern Warfare

Renovováno
399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak vysvětlit podstatu nového Modern Warfare, které není pokračováním předchozího dílu, ale novým zpracováním původní hry z roku 2007, přičemž se však nejedná o prostou předělávku? Hmm... No, podstatou hry bude zkrátka zažít námět prvního Modern Warfare s novými možnostmi a nápady. Jako příklad může sloužit třeba návrat postavy kapitána Price, tentokrát však se zcela novým dabérem (který však usilovně pracoval na tom, aby byl od původního dabéra k nerozeznání).

Hlavní příběh pro jednoho hráče se bude motat kolem aliance ruských a arabských teroristů, kteří se naprosto nepochopitelně chystají vybombardovat celý západ, místo aby šli dělat něco užitečného nebo dejme tomu hrát karty. Hráč se octne v kůži buďto amerického profesionálního vojáka z Delta Force nebo si zahraje za příslušníka britské SAS nebo dostane na starost dokonce dvojici prostých východních rebelů, kteří se pokusí sabotovat terorismus přímo zevnitř.

Hlavní tažnou silou nového Call of Duty bude samozřejmě realističnost, jak grafická, tak příběhová a pocitová. Modern Warfare chce, abyste se při kampani pro jednoho hráče opravdu báli jako skutečný voják ve válce a celý průběh války prozkoumali z několika různých úhlů. Bitevní pole nebude vždy zcela přehledné, nepřátelé nebudou označeni červeným kolečkem, abyste si je nespletli s civilisty a umělá inteligence bude mistrně reagovat na váš postup. Budete se muset rychle rozhodovat, jestli ta ženská v civilu, co kolem vás právě proběhla jde prostě na maliny, nebo se chystá vedle vás odpálit barák.

Multiplayerový režim bude meziplatformní, hurá! Přeloženo do češtiny to znamená, že si proti sobě budou moci zahrát třeba počítačový fanatik a závislák na Xboxu nebo PlayStationu. Jediné, co bude pevně řízeno, bude typ ovládání - hra proti sobě automaticky nepřiřadí dva hráče, z nichž jeden hraje na gamepadu a druhý na myšvesnici. Vzduchem se nesou i zkazky o kooperativním režimu, tak uvidíme, co na nás Activision vytasí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: