Xbox One FAT 500 GB

Renovováno
3 290 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Záruka:          1 rok
Stav:               Renovované

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Excelentní výkon

Na konzoli Xbox One můžete hrát i ty nejnáročnější hry s vynikající plynulostí a detaily. Zásluhu na tom může mít osmijádrový procesor AMD Jaguar. Ten se vyznačuje fantastickým výkonem a přiměřeně energeticky úsporným provozem a je vyráběn špičkovou 28nm výrobní technologií. V kombinaci se zbrusu novou grafikou dokáže teoreticky vykonat až 1,23 TFLOPS. Kromě toho je součástí výbavy Microsoftu 8 GB paměti GDDR3 RAM.

Xbox Live

Pro bezdrátový přístup k internetu je konzole Xbox vybavena také modulem WiFi. Ten usnadňuje přístup k rychlé službě Xbox Live, která umožňuje komunikovat s okolním světem. Na této webové stránce můžete nejen chatovat s ostatními hráči z celého světa, ale také stahovat vysoce kvalitní hry nebo filmy. Oproti předchozí iteraci se prostředí dočkalo také výrazných vylepšení, včetně rychlejšího a moudřejšího vyhledávání. A co víc, své hry můžete po nahrání a sdílení streamovat nebo vysílat živě.

Příslušenství

Součástí tohoto herního systému je jedinečný bezdrátový ovladač s dlouhou výdrží baterie. Systém však funguje i s propracovaným pohybovým ovladačem Kinect, který jako ovladač využívá vaše tělo (není součástí balení, ale je možné jej zakoupit). Ve hře se budou používat vaše ruce, paže, nohy a pohyby. Stačí zaujmout pozici před televizí a Xbox využije Kinect, aby vás umístil do centra dění. Vlastním tělem se budete vyhýbat překážkám, skákat, bránit se a útočit přesně tak, jako byste ve hře skutečně byli. Tato špičková technologie snímání konzole, která využívá váš pohyb k přenosu akce na obrazovku, je exkluzivní pro tuto společnost.

Rozdělení obrazovky

Novinkou je také možnost používat rozdělené obrazovky. Můžete tak například současně sledovat sportovní přenosy nebo hrát oblíbenou hru. Můžete toho ale dělat mnohem víc, například hrát a zároveň si povídat s kamarády přes Skype.

Doplňující informace

• špičková herní konzole nové generace
• WiFi, Blu-ray
• kompatibilní se senzorem Kinect (není součástí balení)
• Xbox Live
• excelentní design


Obsah balení:

Herní konzole
Originální ovladač
Baterie pro ovladač
HDMI kabel
Napájecí trafo

Balení neobsahuje originální krabici.

Na konzoli poskytujeme záruku 12 měsíců!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox One
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: