Xbox 360 Tomb Raider Underworld

Renovováno
199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po celé generace se vypráví o nebezpečné zbrani severského boha Thora. Legenda tvrdí, že kdokoliv, kdo se chopí Thorova kladiva, bude moci proměnit hory v údolí a bude vládnout silou, kterou může svrhnout i samotné bohy. Po více než tisíc let šlo jen o pouhý mýtus... až do této chvíle.

Ve starověkých ruinách na dně Středozemního moře objeví Lara Croft důkaz o existenci severského podsvětí a také mytického kladiva. Nebezpečná cesta za odhalením tajemné pravdy, která se za mýty ukrývá, ji dovede až k zapomenuté síle, která by při nesprávném použití mohla zničit celou civilizaci.

PS3 Tomb Raider: Underworld | GAMERSHOUSE.CZ

  • S novou sadou akrobatických dovedností se dostaneš do úplně nových výšin. Navíc budeš moci využívat nejrůznější objekty ve světě a objevovat nová místa, která se dají prozkoumat.
  • Odhal starověká tajemství ukrytá na pobřeží Thajska, na mrazivých ostrovech v Severním ledovém oceánu, v mexických džunglích a na dalších místech.
  • Lara teď disponuje mnohem větším počtem dovedností a dokáže tak předvést až 1700 nejrůznějších triků. Díky tomu se ti bude mnohem snáze ovládat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: