Xbox 360 Minecraft CD Verze

Renovováno
1 099 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Přijímáme platby
Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minecraft je nezávislá hra v jazyce Java vytvořená společností Mojang. Jedná se o sandboxovou hru, ve které si uživatel může dělat, co se mu zlíbí. V tomto scénáři je hráč vržen do krychlového 3D prostředí, kde musí shromažďovat vlastní zdroje pro stavbu obydlí a nástrojů.

How to Update Minecraft on Xbox 360

Popusťte uzdu své fantazii - Minecraft je dobrodružná hra, ale není v ní žádný předem připravený příběh. Když se ráno probudíte v buši, musíte se prostě postarat sami o sebe jako Robinson Crusoe. Se západem slunce se objevují příšery a do setmění už nezbývá mnoho času. Kde si vytvoříte svůj úkryt? Jaký typ úkrytu to bude? S každým svým rozhodnutím vytvoříte svůj vlastní jedinečný příběh. V Minecraftu existuje mnoho možností, stejně jako ve skutečném životě, a je na uživateli, aby se rozhodl, co od života očekává.Nechte promluvit svou kreativitu - Minecraft řadí sám sebe do adventurního žánru, ale žádný předpřipravený příběh se v něm nenachází. Až se ráno probudíte v divočině, jednoduše se o sebe musíte postarat stejně, jako se o sebe postaral kdysi Robinson Crusoe. Se západem slunce vycházejí příšery a do večera není mnoho času. Kde si uděláte skrýš? Jaká ta skrýš bude? Každým svým rozhodnutím budete psát svůj jedinečný příběh. Stejně jako v životě, je i zde bezpočet možností a záleží pouze na hráči, co od života v Minecraftu očekává.

Microsoft XBOX 360 4GB + Minecraft / Exkluzivní edice / černá | Mironet.cz

Hra využívá efekt dne a noci. Příšery přicházejí v noci. Hráč může buď sedět a čekat na denní světlo, jít ven a bojovat o svůj skromný život, snažit se zvětšit svůj maličký úkryt, nebo spát. Jednotlivé volby vytvářejí jedinečnou kombinaci činností, které se zaměřují nejen na stavění, ale také na průzkum, boj a pěstování potravy. V podstatě si tak sestavujete vlastní dobrodružství, která odpovídají vašim požadavkům na složitost a intriky.

Minecraft Xbox 360 Full Version Free Download - GF

Různé herní módy
Survival - původní herní mód (hlad, těžení, přežívání)
Hardcore - stejný jako mód Survival, s nezměnitelnou obtížností „Hardcore". Pokud zemřete, vymaže se celý svět a hra končí.
Creative - herní mód, ve kterém je zpřístupněno neomezené množství věcí zcela bez těžení, s funkcí létání. Všechny bloky lze rozbít na jedno kliknutí a hráč je v této hře nesmrtelný, ovšem pokud vypadne ze světa (Void), zemře.
Adventure - Stejné jako survival. Nedají se těžit ani pokládat bloky. Předměty se dají ovládat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: