Xbox 360 LEGO The Lord Of The Rings - POUZE DISK

599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud si myslíte, že jste už viděli všechno, co může Středozem nabídnout, zamyslete se znovu. Ve hře LEGO The Lord of the Rings na systému PlayStation 3 prožijete klasický příběh J. R. R. Tolkiena osvěžujícím a novým způsobem.

LEGO® The Lord of the Rings | PS3 Hry | PlayStation

Hned na začátku se ocitnete uprostřed poutavé podívané na ohromnou bitvu mezi strašnými Sauronovými hordami a armádou lidí a elfů vedenou Elrondem a Elendilem. Zatímco ze sopky v pozadí tryská láva a majestátní Sauron vede do boje stovky skřetů, připravuje se scéna na výpravné dobrodružství moci a kouzel. Meče řinčí, od brnění odletují jiskry a vzduchem víří barevné LEGO cvočky.

PS3 LEGO The Lord of the Rings | ExaSoft.cz

Fantastické měřítko vás okamžitě vtáhne do hry. Ve hře The Lord of the Rings zazáří každý drobný detail – a vy ovládáte barevné miniaturní figurky v rozsáhlých krajinách a památných scénách. Čaroděje Gandalfa rozeznáte vždy, zatímco šedá postava Gluma je přiměřeně strašidelná. Vynikající hlasové výkony a bohatý zvukový doprovod – přímo z filmů – dodávají všemu dokonalou podobu.

Lego Lord of the Rings – Wii, 3DS, NDS, PS3, PS Vita, XBox 360 | Video Game  Underworld

Ačkoli je tato klasika žánru fantasy temným a působivým příběhem, vývojáři ze společnosti Traveller's Tales dokázali hru LEGO The Lord of the Rings skvěle přizpůsobit i pro rodiny a pro všechny, kdo trilogii ještě neznají. Děsivější scény příběhu dostávají laskavější nádech humoru, abyste se mohli usmívat, ale neztrácí nic ze svého napětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: