Xbox 360 Beowulf

Renovováno
199 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahrajte si na slavného severského válečníka Beowulfa, který měl sílu třiceti mužů a toužil po penězích a slávě. Byl povýšený, smyslný, lstivý a vypočítavý. Cílem vašeho dobrodružství je Dánsko, kde musíte zabít divokou bestii, která terorizuje ledovou zemi. Zlo však přetrvává a vy podlehnete jeho vábení v podobě bezpracné moci a nástupu na dánský trůn. Jako král se musíte vypořádat s děsivými důsledky svých rozhodnutí. Musíte shromáždit svá vojska do války, porazit protivníky a eliminovat smrtelné hrozby, které pro vaši zemi představují obři z dávných dob.

Nepochopíš, jaký jsi hrdina - bojovník zabíjející nestvůry... nebo udatný král - dokud se konečně nepostavíš svému osudu. Hrdinovým démonům je třeba čelit Vlastnosti. Objevte ještě více Beowulfových životních zkušeností a sestavte si vlastní odkaz jeho činů. - Popusťte uzdu svému fyzickému hněvu a získejte silnější útoky nebo specializované zbraně. - Velte armádě až 12 dalších bojovníků, kteří se k vám přidají, jakmile se zvýší vaše odvaha. - Až hru dokončíte a zažijete několik konců, zvolte si různé cesty, které určí váš odkaz. Tajemná Beowulfova říše je vyobrazena do nejmenších detailů. - Chytejte a zabíjejte nepřátele a nestvůry v boji zblízka.

Také vylepšená pomocí technologie YETI, která byla použita v kritiky oceňovaných videohrách Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter a Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Hráči budou využívat armády spolubojovníků, kterým budou vydávat rozkazy prostřednictvím nabídky pokynů, přidělovat místa a rozhodovat o použití zbraní podle okolností a postavení protivníka ve hře Beowulf, která hráčům nabízí bezkonkurenční grafický zážitek. - Armáda spolubojovníků se vyvíjí prostřednictvím vylepšování zbraní (jako jsou meče, palcáty a kopí), obratnosti a talentů. - V roli Beowulfa využijte přístup k rozsáhlé sbírce unikátních zbraní ve svůj prospěch. - Dynamický bojový systém obsahuje vylepšování dovedností, obranu a souboje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: