PS4 Uncharted 4: A Thief's End

Renovováno Čeština
299 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Čeština
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uncharted 4: A Thief's Ende budete hrát za archeologa Nathnana Drake, který po několika letech, kdy pověsil svojí živnost na hřebík, jde na svojí poslední misi.
Vysloužilý lovec pokladů Nathan Drake donucen vrátit se zpět do světa zlodějů. Tentokrát je v sázce jeho osobní život. Vydává se na výpravu kolem světa, aby odhalil obrovské spiknutí a bájný pirátský poklad. Obrovské dobrodružství otestuje jeho fyzickou zdatnost a odhodlání, co je ochotný obětovat za všechny, které miluje.
 

Příběh se odehrává 
tři roky po událostech popisovaných v Uncharted 3: Drake’s Deception, kdy se Nathan Drake podle všeho rozhodl svět lovců pokladů nadobro opustit. Netrvalo to však dlouho a osud znovu zaklepal na jeho dveře… Když se objeví Drakeův bratr Sam a požádá jej o pomoc při záchraně svého života, nedokáže Drake nabídce takového dobrodružství odolat.
V honbě za dávno ztraceným pokladem kapitána Henryho Averyho se Sam a Drake vydávají hluboko do lesů Madagaskaru najít utopickou pirátskou kolonii Libertalie. S Uncharted 4: A Thief’s End podniknete výpravu kolem celého světa a při pátrání po Averyho pokladu prozkoumají džunglí zarostlé ostrovy, rozlehlá města i zasněžené vrcholky hor.
Týmový multiplayer

  • Vytvářejte vlastní dechberoucí momenty – spojte se s přáteli v multiplayerových režimech hry Uncharted 4.
  • Využijte jedinečných map s bohatým prostředím, které odměňují průzkum, strategii a týmovou spolupráci, a užijte si multiplayerové zážitky využívající ty nejlepší prvky série Uncharted.
  • Najměte si jednoho ze čtyř „Parťáků“, aby s vámi bojoval a poskytoval podporu, když bude sledovat vaše nepřátele, oživovat padlé spojence nebo rozpoutá palebnou vlnu.
  • Kupte si předmět s „okultní schopností“ a vyvolejte nadpřirozené schopnosti inspirované dřívějšími Drakeovými dobrodružstvími.
  • Přivolejte prokletý sarkofág z El Dorada, mocný kámen Cintamani z Šambaly nebo ohnivého džina ze ztraceného města Ubar – to vše vám může pomoci obrátit souboj ve váš prospěch.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: