PS3 Motorstorm

Renovováno
119 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

MotorStorm je závodní off-road titul od britského týmu Evolution Studios pro konzoli PS3, který proti sobě v divokých kláních staví dopravní prostředky různé druhu. MotorStorm nabízí brutálně intenzivní zážitek z off-road jízdy, jako nic jiného. Deformovatelné terény a zničitelné vozy doplňuje skvělá svoboda pohybu mimo trať, což vytváří napínavou a zábavnou závodnickou atmosféru.

MotorStorm | PS3 Hry | PlayStation

Sedm tříd vozidel, včetně agilních motokrosových motorek, drsných čtyřkolek, ovladatelných bugin, výkonných závodních náklaďáků, velmi rychlých rallye aut, tuhých bojovníků s bahnem a velkých, nezastavitelných kolosů čekají jen na to, aby se popraly s divokou arizonskou pouští. Všechna vozidla mohou závodit současně ve sprintu bez omezení třídy a bez pravidel, což určitě promění dokonale realistické prostředí na šílené a chaotické bahenní koupele. Možnost hraní titulu MotorStorm on-line dává šanci využít všechna vozidla a tratě klasického režimu pro jednoho hráče, ale umožní i závodit s přáteli z celého světa ve skutečně úžasných, adrenalin pumpujících závodech.

Motorstorm - Part 1 - YouTube

V režimu jednoho hráče nabídne umělá inteligence množství kaskadérských kousků a navíc disponuje různým chováním, díky čemuž bude v různých situacích, které vzniknou během závodů, volit různé způsoby jejich řešení. To znamená, že umělí protivníci nebudou reagovat jen na styl tvojí jízdy, ale budou se snažit vytlačit tě z tratě a předvést kousky, za které by se nemuseli stydět ani filmový kaskadéři.


Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: