Playstation 3 Slim 120/160 GB

Renovováno
2 190 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Záruka:          1 rok
Stav:               Renovované

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herní konzole třetí generace od společnosti Sony prošla revitalizací.

Zmenšení designu, podpora médií Blu-ray, exkluzivní hry God of War, Uncharted, Last of Us, Dualshock 3. generace a bezplatné hraní online.

Již delší dobu je tato herní konzole v rámci herní komunity po celém světě velmi žádaná. Playstation, který je v současnosti ve své třetí generaci, je pravděpodobně jednou z nejoblíbenějších platforem. Tato třetí generace se dočkala zajímavého oživení v podobě modelu Slim.

 

Zdědil většinu technologických specifikací svého předchůdce. Rozdíly zahrnují zmenšení velikosti o 32 %, snížení spotřeby o 34 % a snížení hmotnosti konzole o 36 %. Srdcem konzole zůstává devítijádrový procesor s názvem Cell, který poskytuje bezkonkurenční výkon. Velmi výkonný procesor, vytvořený ve spolupráci s IBM, přináší vylepšení pro multimediální aplikace a otevírá cestu ke skutečně nové éře zábavy. Tento čip rovněž pomáhá při grafických výpočtech, jedná se však o speciálně vytvořený grafický procesor RSX "Reality Synthesizer" od společnosti NVIDIA, významného výrobce grafických čipů.

Konzole je stále vybavena optickou mechanikou, která podporuje všechny současné formáty, včetně médií s vysokým rozlišením a kapacitou Blu-ray. Pevný disk má samozřejmě dostatečnou kapacitu pro velké množství uživatelských dat, včetně hudebních a filmových souborů.

   

Obsah balení:
Herní konzole

Originální ovladač
Napájecí kabel
HDMI kabel
Mini USB kabel

Balení neobsahuje originální krabici.

Na konzoli poskytujeme záruku 12 měsíců!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: