Xbox One Battlefield 5

Renovováno
289 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Battlefield přesunul svůj pátý díl tentokrát do roku 1938, tedy na začátek druhé světové války. Děj se bude odehrávat na osmi různých mapách, a to ve Francii, Severní Africe, Norsku a Nizozemí. Budete si moci vytvořit celou rotu, přizpůsobit si vlastní vojáky, včetně jejich vzhledu. Během hry se vaši vojáci budou zlepšovat podle stromu dovedností a za úspěšné mise dostanou nové vybavení.

Zahrát si můžete jak za Spojence, tak za Osu. Podle toho budou samozřejmě vypadat mise - někdy budete útočit a někdy bránit. Pro obě varianty je po celou dobu bitvy připraven příběh chronologického postupu městem, nečekané zvraty a všudypřítomná nepříjemná překvapení.Celý příběh je rozdělen do 4 dlouhých bojových dnů.

Buy BATTLEFIELD 5 Beta Access PS4 - Price from $0.72

V neposlední řadě se můžete těšit na 8 režimů hry pro více hráčů. Máme tu například Firestorm, režim na základě battle royale, ve kterém vyhrává poslední přeživší. Tady ovšem proti sobě bojují celé družiny. Mapa se kvůli požáru stále zmenšuje, podobně jako ve hře Fortnite.

HERNÍ PRVKY:

  • Zpátky ke kořenům: Po několika letech se vracíme do událostí druhé světové války, ovšem tentokrát dostaneme možnost prozkoumat dosud nehrané bitvy a operace.
  • Nálož herních módů - Od klasických režimů typu Conquest přes režim Tides of War, v němž se po vydání bude představovat další nový obsah, výbava a skiny. Pro tebe to znamená jediné - spoustu zábavy.
  • Vytvoř si vlastního vojáka - Od vzezření až po výbavu a jedinečné perky, které ti pomohou v boji. Battlefield V klade velký důraz na nápaditost každého hráče.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: