Xbox One Halo The Master Chief Collection

Renovováno
499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Halo: The Master Chief Collection“ nabízí kompletní příběh legendárního hrdiny série Halo, Master Chiefa, poprvé na jedné konzoli. Tato kolekce bude navíc obsahovat i přepracovanou verzi „Halo 2“ s názvem „Halo 2: Anniversary“, a to u příležitosti oslav 10. výročí této fanoušky oblíbené klasiky. „Halo: The Master Chief Collection“ je unikátní kolekcí série „Halo“ („Halo: Combat Evolved Anniversary“, „Halo 2: Anniversary“, „Halo 3“ a „Halo 4“) se sjednocenou hlavní nabídkou, ve které fanoušci najdou odemčené všechny jednotlivé kapitoly kampaně. Vydejte se v roli Master Chiefa na dlouhou pouť a užijte si nespočet hodin zábavy v režimu hry více hráčů. Vstupte do světa série „Halo“ v rámci známé kampaně nebo více než stovky map pro režim hry více hráčů ze všech čtyř titulů.

Každá hra v „Halo: The Master Chief Collection“ na Xbox One je vylepšena po grafické stránce, „Halo 2: Anniversary“ se může navíc pochlubit zcela přepracovanou kampaní. Všechny čtyři hry poběží na dedikovaných serverech při 60 snímcích za vteřinu.

V rámci „Halo: The Master Chief Collection“ se můžete rovněž těšit na přístup k nové digitální sérii „Halo: Nightfall“.

HALO Master Chief Collection GAMEPLAY - HALO 2 Anniversary Multiplayer  Gameplay 1080p Xbox One - YouTube

Kompletní příběh Master Chiefa – V rámci jednoho balení a na jedné konzoli se můžete díky „Halo: The Master Chief Collection” těšit na ikonického a oblíbeného hrdinu a jeho impozantní cestu sérií Halo. K dispozici budete mít na 45 misí pro jednoho hráče z „Halo: Combat Evolved Anniversary“, „Halo 2: Anniversary“, „Halo 3“ a „Halo 4“, vše navíc odemčené od úplného začátku. Dalším lákadlem „Halo: The Master Chief Collection“ je vylepšená grafická stránka každé z her, jež běží při 60 snímcích za vteřinu, včetně graficky přepracované kampaně „Halo 2: Anniversary“. Nezapomeňme ani na nová videa z prologu a epilogu předznamenávající „Halo 5: Guardians“. Toto je zkrátka kolekce, na kterou fanoušci série „Halo“ čekali. Vše hezky v jednom a na Xbox One.

 

„Halo 2: Anniversary“ – V rámci oslav 10. výročí vydání této ikony se těšte na zcela nová videa a vizuálně přepracovanou kampaň s „klasickým režimem“, který vám umožní okamžitě přepínat mezi předělanou verzí a tou původní z roku 2004. Objevte nové střípky příběhu ve skrytých videích a využijte všechny nové lebky ke zcela novému zážitku z kampaně. Vyzkoušejte všech 25 původních map z „Halo 2“, titulu, který definoval on-line hraní na konzolích, plus 6 kompletně přepracovaných map.

Halo: Reach is now available on PC and Xbox One - Neowin

Hlavní nabídka – Prostřednictvím zcela nové hlavní nabídky máte z jednoho místa přístup ke kompletnímu příběhu Master Chiefa a více než 100 map. Hrajte postupně všechny čtyři zcela odemčené kampaně, začněte od konce, nebo skákejte od mise k misi napříč kteroukoli hrou. Vývojáři hry pro vás připravili seznamy map z tematicky laděných kampaní, což s sebou přinese novou dávku zábavy a výzvy. Snadno si najděte a zahrajte oblíbené herní režimy na mapách pro více hráčů a ze Spartan Ops. Vše ze série „Halo“ – jak jste si to přáli.

Nová digitální série „Halo: Nightfall“ – Vydejte se v této akční sérii od 343 Industries a Scott Free Productions do již tak podivného a nebezpečného světa, ve kterém narazíte na elitní agenty UNSC. „Halo: Nightfall“ je úžasným novým příběhem nejen pro fanoušky série Halo, ale i pro nové publikum. Za sérií stojí v roli výkonných producentů Ridley Scott a David Zucker, prezident Scott Free Productions, režisérské taktovky se ujal Sergio Mimica-Gezzan (seriály „Battlestar Galactica“, „Pilíře Země“ a „Hrdinové“).


Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox One
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: