Xbox 360 Devil May Cry HD Collection

Renovováno
249 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay        Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce Devil May Cry HD Collection obsahuje pěkně pohromadě trojici titulů stejnojmenné série. Konkrétně se můžete těšit na první tři díly: Devil May Cry, Devil May Cry 2, a Devil May Cry 3: Dante’s Awakening Special Edition. A to vše exkluzivně přepracované do fantastického HD rozlišení, s bonusovým obsahem a podporou trofejí a achievementů.

Devil May Cry HD Collection - PC, PS4, Xbox One - YouTube


První díl s názvem Devil May Cry se objevil na pultech obchodů již v roce 2001 a okamžitě předefinoval celý akční žánr. Srdce hráčů si získal svým konceptem neutuchající akce s anti-hrdinou Dantem. Dante je hříčkou osudu, dítkem spojení lidské matky a ďábelského otce Spardy. Díky tomu je vybaven vrozenými schopnostmi, díky kterým může bojovat proti silám temnoty a zachránit lidstvo před zatracením.

Review: Devil May Cry HD Collection — Better left in the past - MSPoweruser


Devil May Cry 2
Dante je zpět - propracovanější a tvrdší než dříve, charismatický lovec démonů zlepšil své bojové schopnosti pomocí stylových nových pohybů a ničivých útoků. Nabízí nonstop akci, která kombinuje boj na blízko s nejúžasnějšími zbraňovým sekvencemi, jaké jste kdy měli možnost vidět.

Devil May Cry HD Collection | Playbay.cz


Devil May Cry 3: Dante’s Awakening Special Edition
Dante byl zasvěcen, aby porazil zlé síly. Jeho bratr Virgil ale podlehl silám svých zlých předků. Jedné noci se objevil na střeše Danteho detektivní agentury a vyzval ho k boji. V této speciální edici budete mít možnost zahrát si rovněž za Virgila. Stejně jako si užít exkluzivní režimy Turbo a Bloody Palace.


Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: