PS4 FIFA 20 2020

Renovováno
199 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay        Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šestadvacátý díl, který se jmenuje "Dvacet" a vychází v roce 2019... Inu, to jen tak někdo nemá. Než někdo řekne, že v tom má hokej, představíme si nějaké ty novinky a změny, které nový díl nekonečné fotbalové série představí.

Zde je samozřejmě nutno přijmout fakt, že v sérii her, která se zabývá čistě jedním určitým sportem, nelze vymýšlet každý rok naprosto revoluční změny. Za Afroameričanase dá hrát již od prvního dílu, později přibyla možnost vytvořit si z náhradních dílů lidí vlastního hráče a od ročníku 2016 si můžeme zahrát dokonce i za ženu. Těžko si lze představit, že by nový díl představil například zombie hráče, režim hry v písku nebo zcela nová pravidla fotbalu.

Co však fanoušek série FIFA jistě ocení, je například přepracovaný systém obrany, při kterém se nyní pořádně vyplatí obránce ovládat, neboť mu hráčova přítomnost v jeho hlavě značně zvýší efektivitu. Také brankář se dočká několika úprav směrem k větší realističnosti - hráč si bude sám vybírat směr hrdinského skoku nadzvukovou rychlostí letícímu míči vstříc a počítačem řízený brankář si přestane počínat jako cestovatel časem a občas i mine. Upravena bude i přesnost přihrávek, někde zvýšena, někde snížena, podle podmínek a složitosti situace. Poslední potvrzená změna je snížení času a s tím související zvýšená obtížnost pro Načasované Zakončení (Timed Finishing), které bylo podle zpětné vazby hráčů v minulém vydání příliš jednoduché.

Jediné, na co dosud EA Sports nepomysleli, je možnost zahrát si za míč.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: