PS3 Yakuza 4

Renovováno
449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay        Mastercard         Visa


Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu


Yakuza 4 rozvíjí příběh Yakuzy 3 o rok později a zavede hráče zpět do Tokia. Příběh začíná zastřelením muže na území, které ovládá klan Tojo, organizace působící ve všech dosavadních dílech Yakuzy. Malý gang, který patří do klanu Tojo se pokusí zjistit, co se stalo, a jejich vůdce je brzy nalezen ubodán k smrti. Tyto události zapřičiní prudký boj o peníze, moc, postavení a čest mezi čtyřmi muži. Pravda vyjde najevo, když jsou odhaleny lži, zrady a provázané příběhy. Když se tito 4 neohrožení muži dají dohromady, zrodí se nová legenda Kamurocho.

Herní vlastnosti:

· Objevte japonské podsvětí v kůži jedné ze čtyř hlavních postav - každá postava plní různé mise a umožňuje hráči vidět město z různých úhlů pohledu

· Autentická replika Tokia - kromě jasně zářících světel v centru Tokia, se mohou hráči nyní dostat do spletitého podzemí, prozkoumat tajuplné uličky města a kochat se výhledy z střechy budov.

· Staňte se největším bojovníkem - rozšířený bojový mechanismus a nový systém bojového výcviku, umožňuje hráčům pracovat na své dovednosti a stát se nejlepším bojovníkem.

· Hluboký japonský příběh - složitý děj, který zahrnuje všechny aspekty japonské kultury, včetně hostesek na baru, karaoke a prozkoumání města..

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: