PS3 My Fitness Coach Club

Renovováno
299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
My Fitness Coach Club vám nabídne 6 variant cvičení pro optimální posílení požadované oblasti těla. Obsahuje programy pro posilování srdce, zlepšení rovnováhy, posilování horní části těla, posilování dolní části těla, posilování střední části, a zvýšení pružnosti. Díky tomu si snadno vyberete, která oblast vás trápí, a můžete se na ní speciálně zaměřit. Cvičení bylo vyvinuto zkušenými fitness profesionály, aby zajistilo, že každý pohyb je prováděn správně a efektivně. Díky tomu umožní hráčům maximalizovat jejich trénink následnou zpětnou vazbou od trenéra.

My Fitness Coach: Club pro PlayStation3 plně využívá pohybový ovladač Move. Umožňuje hráčům nahrát vlastní hudbu do jejich konzole a provádět tak cviky do rytmu oblíbených písní. PS3 navíc analyzuje váš seznam skladeb a navrhuje hudbu, která se hodí do rytmu jednotlivých cviků.
 


V obchodě PlayStation store si můžete dokoupit dodatečný obsah pro rozšíření zážitků ze cvičení. Kompletní obsah zahrnující doplňky přidává 23 až 24 hodin doby cvičení a zahrnuje osobní tréninky, tanci věnované fitness programy, a různé kardio či posilovací cvičení ke zvýšení celkového zážitku ze hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: