PS3 James Camerons Avatar

Renovováno
259 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přidáte se na stranu korporace RDA nebo národa Na’vi?

Planeta Pandora je místo plné nebezpečí. Mezi listím číhají na výpad šavlozubí zmijovlci a v mžiku na vás mohou zaútočit i větší zvířata, se kterými se dá poradit podstatně hůř. Pokud je porazíte, získáte body zkušeností, a ty zase můžete přeměnit na vylepšení pro svoje zbraně i vybavení.

James Cameron's Avatar: The Game Review - GameSpot

Ve hře Avatar hrajete vojáka korporace RDA. Můžete se ověsit širokým arzenálem zbraní, například kulomety, pistolemi, plamenomety nebo vrhači granátů, dostanete se také k pilotování bojových letounů a do kůže obrovských bojových robotů, kteří jsou vyzbrojeni kulomety a skvěle se hodí, pokud chcete těm největším nepřátelům ve hře způsobit co největší poškození. Jestliže se rozhodnete hrát za národ Na'vi, bude vaše zbraně daleko primitivnější. Pokud je ale využijete tím správným způsobem, mají naprosto stejný ničivý účinek. Abyste Pandoru ubránili, využijete v bitvě, co se dá – od luků a šípů, po hole, meče, samostříly a výbušné jedovaté plyny.

Amazon.com: James Cameron's Avatar The Game - PS3: Video Games

Protože národ Na'vi dá daleko víc na osobní souboje než vojáci korporace RDA, pokud se budete chtít rázně vypořádat s nepřáteli, budete jim ve většině bitev muset jít až na tělo. Každá strana má svá vylepšení schopností; patří sem neviditelnost, uzdravování a rychlost, které lze aktivovat kombinací tlačítka L a akčních tlačítek. Těchto vylepšení schopností během hry odemknete obrovské množství a můžete je v bitvě podle potřeby zaměňovat jedno za druhé.


Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: