Vánoční dárečky můžete objednávat beze strachu s doručením pod stromeček až do 18. prosince!

PS3 Fight Night Round 4

Renovováno
399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fight Night Round 4 obsáhne alespoň dvanáct stadionů po celém světě a každý bude navíc vymodelován detailněji než v předchozích dílech, takže diváci kolem ringu mají působit živěji. Diváci budou reagovat podle velikosti arény i toho, co se bude zrovna odehrávat v ringu. Z čtyřiceti licencovaných boxerů jsou prozatím potvrzeni Michael Tyson, Muhammad Ali, Lennox Lewis, Sugar Ray, Winky Wright, Sergio Mora a Emanuel Augustus.

Autoři jsou si vědomi nedostatků posledního kariérního módu, který se přejmenuje na Legacy Mode a obsáhne víc trénování, možnost účastnit se dalších soutěží, divizní přebory atd. Každý boxer bude mít rozdílné fyzické proporce a tudíž i předpoklady/handicapy v různých disciplínách. Ti s menším vzrůstem to budou muset vynahradit živým pohybem v ringu a hbitými údery, jimž vyšší a mohutnější zápasníci nedovedou včas čelit.

Před zápasem a těsně po něm bude v ringu stát rozhodčí, uprostřed samotného bojování ho ale (narozdíl od konkurenčního Prizefightera) neuvidíte. Díky tomu prý vývojáři mohou použít detailnější modely postav obou boxerů a také zamezit případům, kdy se rozhodčí nechtěně dostane do cesty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: