PS3 Bioshock

Renovováno
149 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Přijímáme tyto platby:
dobirka_150x150 prevodem_150X150 GoPay-150x150 mastercard_150x150 visa_150X150
  
Dobírkou      Převodem        Gopay       Mastercard         Visa

Jazyk hry:    Angličtina
Záruka:          2 roky
Stav:               Renovované
Při objednání v pracovní dny do 17 hodin, odesíláme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

V šedesátých letech minulého století skupina elitních vědců společně s předními umělci, filozofy a sportovci vybudovali tajné podmořské město - takzvaný Rapture. Tam chtěli v klidu žít a bádat, aniž by je ovlivňovaly vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty. Cílem komunity bylo soustředit se na svou výjimečnost, namísto mrhání energie nevděčným masám, které jsou na povrchu.

BioShock - exkluzivní recenze | GAMES.CZ

Tam, hluboko na dně oceánu, začnou provádět genetické experimenty, aby vylepšili a prodloužili délku života. Revolučním objevem, původem z vodních živočichů, se stane ADAM - zázračný všelék na jakékoli nemoci a ideální nástroj k sebezdokonalení mentálních i fyzických vlastností, který v Rapturu jednoznačně zastíní peníze či jídlo. Vymkne se to však kontrole a utopistická společnost nabere velice rychlý a sebezničující směr.

BioShock | PS3 Games | PlayStation

Dostáváme se do role pasažéra havarovaného letadla, který se náhodou dostane k majáku uprostřed širé vodní plochy. Tam nalezne batysféru a spustí se do hlubin, kde najde Rapture. Ten už je však ve strašném stavu. Dozněla genetická občanská válka, nebo stále zuří, ale to už nikdo neví. Velkolepý plán se přerodil v noční můru a po koplexu pobíhají mutanti a jinak mentálně pokřivéná stvoření. ADAM se stal takříkajíc drogou a nutí bytosti páchat různá zvěrstva. Toliko k utopii a hůrá do světa chaosu.


Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: